Tablica manipulacyjna na niebieskim tle (średnia)

309.00 

Tablica manipulacyjna w wersji średniej to spełnienie marzeń każdego dziecka o swobodnym dostępie do miejsc, które zwykle są poza jego zasięgiem. Jest dostępna w kilku kolorach, także z możliwością personalizacji.

Średnie tablice sensoryczne Montessori

W odpowiedzi na coraz większe zainteresowanie pomocami edukacyjnymi zgodnymi z naukami Marii Montessori, wprowadziliśmy do oferty naszej pracowni również średnie tablice sensoryczne Montessori. Są to tablice o wymiarach 50 × 39 cm. To odpowiedni wybór dla rodziców, którzy chcą aktywnie wspierać rozwój swojej pociechy – szukając rozwiązania pośredniego między największym a najmniejszym wymiarem. Średnia tablica doskonale nadaje się również na nietuzinkowy prezent dla każdego kilkulatka.

Tablice sensoryczne Montessori średniej wielkości – doskonała jakość w dobrej cenie

Naszym priorytetem jest oferowanie tablic, które spełnią oczekiwania zarówno małych odkrywców, jak i ich rodziców. Dlatego decydując się na nie można mieć pewność co do wysokiej jakości i dokładności wykonania. Są bezpieczne i solidne. Z całą pewnością jest to sposób na naprawdę długi czas odkrywania świata zmysłów – w którym nie ma miejsca na nudę. Zachęcamy serdecznie do przebierania w kolorach i wzorach, jak również skorzystania z możliwości personalizacji.

Elementy, które składają się na tablicę:

Tablice średniej wielkości są dostępne w dwóch wersjach – poziomej i pionowej.

Wersja pozioma składa się z:

– koła zębate,

– kłódka,

– włącznik połączony z diodą LED,

– zamek + rzep.

– labirynt + wybrany element: samolocik, samochodzik, miś, kwiatek albo gwiazdka.

– bucik do nauki wiązania,

– sorter z 3 kształtami – trójątem, kółkiem i kwadratem,

– otwierane drzwiczki z kompletem zamknięć,

– kalkulator,

– zasuwki.

Jeśli chodzi o kolory diod LED – są dopasowywane losowo. Natomiast, jeśli chce się, by prezentowa tablica manipulacyjna dla dziecka była naprawdę wyjątkowa – zachęcamy do skorzystania z możliwości jej personalizacji.

Tablica pionowa składa się w większości z tych samych elementów. Różnicą jest to, że zamiast sortera i jednych drzwiczek otrzymujemy włącznik z diodą LED, kalkulator i koraliki z kółkami.