Tablica manipulacyjna mini

129.00 

Tablica manipulacyjna w wersji mini to świetny pomysł na wprowadzenie dziecka w świat manipulacyjnych zabawek. Znakomicie nadaje się również na prezent!

Tablica manipulacyjna w wersji mini to świetny pomysł na wprowadzenie dziecka w świat manipulacyjnych zabawek. Znakomicie nadaje się również na prezent! Tablica ma wymiary 36,5 × 23 cm.

Mała tablica – dużo elementów sensorycznych do zabawy!

Tablica dostępna jest w 6 wersjach kolorystycznych, które poza kolorem różnią się także niektórymi elementami. Każda z tablic zawiera bucik ze sznurówkami, który nauczy dziecko wiązania, rzep i zamek błyskawiczny, zegar z ruchomymi wskazówkami, zasuwkę, kółka meblowe i koła zębate. Różnicą w kwestii elementów jest to, że większość tablic posiada włącznik z diodą LED i koraliki z kółkami, a jedna zamiast tego ma labirynt.

Widać więc wyraźnie, że mini tablica sensoryczna to zdecydowanie coś więcej, niż tylko kolejna zabawka. Dzięki niej dziecko będzie mogło rozwijać koordynację ruchową i kreatywność. Będzie go zachęcać do samodzielności, jak również pobudzi wyobraźnię. Równocześnie dziecko spełni swoje marzenie o dostępie do miejsc, które są dla niego wręcz wyrwane ze świata dorosłych, co zachęci je do zabawy tablicą jeszcze bardziej. Mini tablica manipulacyjna – dla małej motoryki i wielkich radości, zapraszamy!

Czy tablica jest bezpieczna?

Jak większość tego typu zabawek – nasza tablica manipulacyjna również powinna być używana przez malucha tylko pod opieką osoby dorosłej. Zapewniamy jednak, że dołożyliśmy wszelkich starań do tego, aby była maksymalnie bezpieczna. Wszystkie elementy są solidnie przymocowane, rogi zaokrąglone, a kolorowe elementy pokryte farbą z odpowiednimi atestami. Jest to też produkt iście naturalny, o czym świadczą, chociażby występujące gdzieniegdzie na powierzchni tablicy delikatne sęki.