Kreator tablic manipulacyjnych

Zdarzyło Ci się kiedyś szukać tablicy manipulacyjnej i ze smutkiem stwierdzić, że żadna nie odpowiada Ci w 100%? Jeżeli tak, to mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie – samodzielny kreator tablic manipulacyjnych! Jest to prawdziwy ratunek dla wszystkich, którzy mają w głowie idealny wzór tablicy, ale brak im wystarczających umiejętności lub czasu na jej stworzenie.

Jak działa taki kreator?

Teraz prawdopodobnie zastawiasz się, jak właściwie działa taki kreator i na czym polega. Tego typu opcję oferuje dwóch producentów tablic manipulacyjnych. Jednakże ich kreatory działają w zupełnie inny sposób.

Kreator manipulacyjne.pl

Jednym ze wspomnianych producentów jest sklep z tablicami manipulacyjnymi manipulacyjne.pl. Jego kreator tablic manipulacyjnych jest zdecydowanie najlepszym, z jakim do tej pory mogliście i dalej możecie się spotkać. Wynika to z tego, że producent oferuje wizualny kreator, w którym możemy dowolnie projektować naszą tablicę. Dzięki temu nie musimy jej sobie wyobrażać w głowie, czy rysować na kartce, a na bieżąco widzimy, jak nasza tablica będzie wyglądać.

Zainteresowana osoba swoją przygodę z tworzeniem nowej tablicy zaczyna od wyboru jej rozmiarów i układu. Następnie przechodzi do selekcji i umieszczenia na tablicy interesujących ją elementów. A wybór jest naprawdę spory! Co więcej, projektując tablicę i dodając kolejne elementy, od razu zobaczy, ile wymyślona przez nią tablica kosztuje. Dzięki temu może stworzyć tablicę, która odpowiada jej możliwościom finansowym. Kolejnym krokiem jest wymyślenie nazwy gotowej tablicy. Po skończeniu wszystkich tych etapów gotową tablicę należy przesłać na maila producenta w celu jej skonsultowania. Producent sprawdzi, czy tablica jest zaprojektowana poprawnie i czy któreś z elementów nie zostały umieszczone na tyle blisko siebie, by ze sobą kolidować. W razie konieczności wprowadzenia jakichś zmian producent pomoże z wyborem nowego rozmieszczenia.

Warto również wspomnieć, że producent umieszcza na swojej stronie tablice wymyślone przez innych użytkowników kreatora. Można zamówić je w ich pierwotnej wersji lub wprowadzić na nich własne poprawki. Dzięki tym produktom możemy także zainspirować się przy tworzeniu własnej tablicy manipulacyjnej.

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta, zajrzyj w link pod spodem, by przejść do kreatora tablic.

Dodatkowe możliwości

Co więcej, kilku innych producentów również oferuje podobną opcję. Jednakże w ich przypadku należy bezpośrednio skontaktować się z firmą i telefonicznie ustalać wygląd produktu.

Tymi producentami są:

  • Woobiboo
  • naanaawood
  • Abam (ale tylko w dostępnych kształtach)

Przykładowe projekty

z kreatora manipulacyjne.pl