Tablica manipulacyjna houseoffun

429.00 

Tablica manipulacyjna w kształcie domku od firmy houseoffun to zarówno świetna zabawka dla dziecka, jak i elegancki element wnętrz. Zapewnij dziecku dom pełen zabawy.

Tablica dla dzieci i dla ich rodziców

Tablicę manipulacyjną w kształcie domku stworzyłyśmy z myślą o dzieciach, które uwielbiają zabawy sensoryczne, a także o rodzicach, którzy cenią stylowe zabawki stanowiące dekorację dla wnętrza. Wymiary tablicy to 65 × 48,6 cm i jest dostępna w kilku kolorach.

Tablica posiada nóżkę z ogranicznikiem, dzięki czemu można ją postawić w dowolnym miejscu, a także dwa otwory, które ułatwiają szybki montaż na ścianie, jeśli miałaby stanowić stały element pokoju dziecka.

Bezpieczna zabawka

Do produkcji tablicy wykorzystałyśmy ekologiczne farby posiadające Atest Higieniczny, dzięki czemu są bezpieczne dla dzieci. Szczególną uwagę poświęciłyśmy na montaż elementów, aby każdy z nich był nie tylko ciekawy, ale także bezpieczny.

Co dziecko otrzyma dzięki takiej tablicy?

Unikalne gadżety pozwalają dziecku „dotknąć” świata dorosłych. Dzięki temu poznają dźwięki, kształty, a także pobudzają zmysły do pracy. Różne rozmiary elementów sprawiają, że małe dziecięce rączki pracują od ogółu do szczegółu, skupiając na zabawie coraz większą uwagę. Aż miło na to patrzeć.

Z własnego doświadczenia możemy śmiało polecić je dla dzieci od 3 do 5 roku życia. Pozwalają trenować koncentrację i są po prostu domkiem pełnym zabawy.

*Niektóre elementy mogą różnić się w zależności od partii produkcyjnej.