Dzisiejszy artykuł postanowiliśmy poświęcić polskim producentom tablic manipulacyjnych. Dowiedz się, którzy z nich są naszym zdaniem warci uwagi i poznaj produkty, które posiadają w swojej ofercie.

Dlaczego wybrać polskiego producenta?

Jak już pewnie wiesz z naszych poprzednich artykułów, tablice manipulacyjne są produktami wysokiej jakości. Miej na uwadze fakt, że polskie produkty nie odbiegają od tych zagranicznych. Ich producentów obowiązuje dotrzymywanie tych samych norm, które funkcjonują w pozostałych krajach Unii Europejskiej.

Zakup polskich zabawek manipulacyjnych wiąże się nie tylko z większym dbaniem o środowisko naturalne. Dzięki niemu wspomożemy także małe, bardzo często dopiero raczkujące polskie firmy. Jest to niezwykle istotne, nie tylko w dobie pandemii. Zdecydowana większość z nich jest firmami rodzinnymi, które nie mają wielkiej siły przebicia. Jest to przykra sytuacja, z tego względu, że te mikro przedsiębiorstwa tworzą naprawdę niesamowite zabawki. Pokażemy Ci teraz kilka z nich.

Foxy Family

Firma założona przez rodziców, którzy przygodę z tablicami manipulacyjnymi rozpoczęli przez swoje dzieci. Właściciele współpracują z innymi polskimi mikro firmami, które zapewniają im półprodukty. W ofercie firmy znajdziemy jej tytułowe liski, a także inne urocze zwierzątka. Ceny tablic zaczynają się od 200 zł.

Zamiast tabletu

Firma założona przez dwie przyjaciółki. Zaczęły one tworzyć swoje produkty, ponieważ denerwował je widok małych dzieci z tabletami w rękach. W swojej ofercie posiadają tablice manipulacyjne w przeróżnych kształtach – od motylków do pociągów. Ich ceny krążą w granicach 250 zł.

Abam

Projekt założony przez dwie koleżanki z Krakowa. Wykonują one swoje produkty w stu procentach własnoręcznie. Używają certyfikowanych farb, które nie są toksyczne dla maluchów. Wśród tablic znajdziemy zamki, chmurki, tipi, pojazdy czy domki. Ich ceny zaczynają się już od 100 zł.

Pastellove

Firma z Warszawy, która jako pierwsza na rynku uzyskała wszelkie certyfikaty świadczące o bezpieczeństwie i wysokiej jakości jej produktów. Ta firma oferuje standardowe, prostokątne tablice. Istnieje jednak możliwość ich personalizacji. Tablice te możemy nabyć za około 400 zł.

To są naszym zdaniem cztery małe przedsiębiorstwa, których produkty naprawdę są warte uwagi. Wybraliśmy firmy, które oferują produkty w różnych przedziałach cenowych, tak by każdy mógł sobie na nie pozwolić. Mamy nadzieję, że zachęciliśmy was do sprawdzenia ich oferty.